Vizyon

Psikon Psikolojik Danışma Ve Terapi Merkezi olarak bizler uzman kadromuzla her daim işimizi daha iyiye taşımanın gayreti içerisindeyiz. Psikoloji biliminin gücünü ve çözülemeyecek hiç bir problemin olmadığını tüm topluma kanıtlamak için çalışmaktayız. Toplum olarak sağlıklı ve mutlu olmanın yolunun bireylerin mutlu olmasından geçtiğinin farkındayız. "Mutlu birey mutlu bir aile ve mutlu bir toplum yaratır." düşüncesi ile tüm toplumu sağlıklı ve mutlu olarak ileriye taşımak en büyük hedefimizdir.

Modern topluma geçişle birlikte toplum köklü bir değişim geçirmiştir. Teknoloji hayatımıza kattığı kolaylıkların yanında bir çok problemi de beraberinde getirmiştir. Tv ve oyun bağımlılığı gibi bir çok sorunlara yol açmaktadır. Bunun yanında modern yaşamın değiştirdiği çalışma düzeni ve sosyal yapı despresyon, stres, sınav kaygısı, aile içi iletişim problemleri, panik atak, boşanma, travma, bağımlılık ve kariyer endişesi gibi ruhsal açıdan bir çok problemin ortaya çıkışına neden olmuştur. 

Bizler yaşadığımız bu değişim içerisinde insanlarımızın problemlerinin çözümünde, sağlıklı bir toplum yapısının oluşmasında, müreffeh bir Türkiye için üzerimize düşen tüm görev ve sorumlulukları yerine getirmeye hazırız. Tek tek birey olarak bizlerin ruhsal açıdan sağlıklı ve mutlu bir hayata sahip olması, çocuklarımızın da bu şekilde yetişeceğinin bir göstergesidir. Toplumumuzun ve ülkemizin geleceği olarak çocuklarımızın mutlu anne ve babalar ile mutlu bir ailede yetişmeleri yarınlarımızın teminatı olacaktır. İşte bu hedefler doğrultusunda bizler her türlü probleminizde sizlere destek verecek ve yol gösterecek ekibimizle bu hedefin gerçekleştirilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.